Polski English

Witamy na naszej stronie internetowej

Polskie Nieruchomości

Firma POLSKIE NIERUCHOMOŚCI działa na rynku nieruchomości od 7 lat, świadczy usługi: doradztwa na rynku nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zarządzania i administrowania nieruchomościami, specjalizując się w nieruchomościach komercyjnych.

Zatrudniamy najlepszych licencjonowanych specjalistów rynku nieruchomości, zapewniając w ten sposób klientom fachowe doradztwo oraz osiąganie najlepszych wyników na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

NASZA MISJA

Jesteśmy firmą doradczą na rynku nieruchomości, której wyłącznym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług na rzecz naszych klientów, żeby zapewnić naszym klientom wymierne korzyści.

W sektorze nieruchomości pragniemy być rzetelnymi partnerami biznesowymi, a postępując odpowiedzialnie, budujemy wzajemne zaufanie – to dzięki temu możemy świadczyć najbardziej kreatywne i innowacyjne usługi na rzecz naszych klientów.

W naszej firmie we wszystkim co robimy nasi klienci są najważniejsi.

Firma POLSKIE NIERUCHOMOŚCI działa na rynku nieruchomości od 7 lat, świadczy usługi: doradztwa na rynku nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zarządzania i administrowania nieruchomościami, specjalizując się w  nieruchomościach komercyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem